ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

БЕРЕГ

Берег — вузька смуга взаємодії між суходолом і водоймищем або між суходолом і водотоком. Берег складається з власне берега (його надвод­ної частини) і з підводного берегового схилу. Головними чинниками фо­рмування берега є хвилі і хвилеприбойний потік, а також русловий потік. Береги у своєму розвитку проходять ряд етапів, протягом яких змінюються їх контури і будова. У залежності від характеру дії хвиль розрізнюють абразійні, акумулятивні і складні береги.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.