ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

АБРАЗІЙНИЙ БЕРЕГ

Абразійний берег— високий крутий відступаючий берег океану, моря, озера, водосховища, який зруйновується дією прибою. Основними еле­ментами рельєфу абразійного берега є: 1) абразійний підводний схил (бенч); 2) береговий уступ (кліф), що обмежовує берегову терасу з боку суходолу; 3) хвилеприбойна ніша; 4) підводна намивна акумулятивна тераса.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.