ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

АБІСАЛЬ

Абісаль (від грецьк. abysses — бездонний) — абісальна зона морського дна, що відповідає ложу океану (глибина понад 3000 м), з відносно слаб­кою рухливістю води, постійною температурою (нижче за 2 °С), майже повною відсутністю світла. Дуже бідний порівняно з іншими зонами тва­ринний світ. Абісаль займає приблизно 76 % площі дна Тихого, Атланти­чного та Індійського океанів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.