ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

ПЕРЕХІДНА ЗОНА

Перехідна зона — один з головних елементів рельєфу і геологічної структури Землі; розташована між материком і океаном. Це область взаємопроникнення материкових і океанічних елементів рельєфу і типів земної кори, розташована між підводною окраїною материка і ложем океану. Перехідна зона складається з улоговин окраїнних морів, горис­тих архіпелагів острівних дуг і глибоководних жолобів; характеризується максимальною контрасністю рельєфу, великими швидкостями і різкою диференційованістю вертикальних тектонічних рухів, сейсмічністю і по­тужними проявами вулканізму.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.