ГЕОГРАФІЯ
ЛІТОСФЕРА І РЕЛЬЄФ

МАТЕРИКОВЕ ПІДНІЖЖЯ

Материкове підніжжя — це частина морського дна між материковим схилом і ложем океану на глибині від 3000 до 3500 м. Воно являє собою нагромадження твердих осадів біля підніжжя материкового схилу. Мате­рикова мілина, материковий схил і материкове підніжжя за своєю будо­вою є частинами материкової земної кори. При цьому материкову міли­ну можна вважати частиною материка, затоплену водами океану, мате­риковий схил — схилом, торцем материкової брили, материкове підніж­жя — підводною окраїною материка.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.