ГЕОГРАФІЯ
ГІДРОСФЕРА ТА ВОДИ СВІТОВОГО ОКЕАНУ І СУХОДОЛУ

ЖИВЛЕННЯ ВОДОТОКІВ

Живлення водотоків здійснюється двома шляхами: дощовою або талою сніговою водою, яка стікає з поверхні, і водою, що поступає з дна русла і з бортів долини. Останнє джерело включає: 1) води, що поступають із зливами на поверхню грунту неподалік від русла, і 2) води, що просочу­ються углиб і досягають рівня ґрунтових вод. Перший з названих підтипів — внутрішньогрунтовий зливний стік — не може бути виміряний окремо від поверхневого стоку. Другий підтип, званий ґрунтовими водами, підтримує існування водотоків в періоди, коли опади не випадають.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.