ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ОЛЕКСАНДР ФОН ГУМБОЛЬДТ

Олександр фон Гумбольдт (1769— 1859) — відомий німецький дослідник, географ і мандрівник, іноземний почесний член Петербурзької АН (1818). Брат В. Гумбольдта. Досліджував природу різних країн Європи,

Центральної і Південної Америки («Подорож у рівноденні області Ново-гоСвіту»,тт. 1—30,1807—1834), Уралу, Сибіру. Один з фундаторів географії рослин і вчення про життєві форми. Обґрунтував ідею вертикальної зональності, заклав основи загального землезнавства, кліматології. Твори Гумбольдта значною мірою вплинули на розвиток еволюційних ідей і порівняльного методу в природознавстві.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.