ГЕОГРАФІЯ
ГІДРОСФЕРА ТА ВОДИ СВІТОВОГО ОКЕАНУ І СУХОДОЛУ

КЛАСИФІКАЦІЯ МОРСЬКИХ ХВИЛЬ

Морські хвилі класифікують за різними ознаками. За силою, яка утворює морські хвилі, виділяють такі види хвиль: 1) вітрові, що ви­кликаються вітром; 2) приливні, що зумовлені дією гравітаційних сил Місяця і Сонця; 3) анемобаричні, що з'являються при зміні атмосфе­рного тиску; 4) сейсмічні (цунамі), що виникають під час різких ко­ливань морського дна, насамперед від підводних землетрусів і при виверженні підводних вулканів; 5) корабельні, що спричиняються рухом суден.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.