ГЕОГРАФІЯ
АТМОСФЕРА І КЛІМАТ ЗЕМЛІ

АТМОСФЕРНІ ОПАДИ

Атмосферні опади — вода в рідкому або твердому стані (дощ, сніг, крупи, наземні гідрометеори тощо), що випадає з хмар або осаджується з повітря на земній поверхні і на предметах. Опади вимірюються товщи­ною шару води, що випала, у міліметрах. У середньому на земній кулі випадає бл. 1000 мм опадів на рік, а в пустелях і у високих широтах — менше за 250 мм на рік.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.