ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ В КОСМІЧНОМУ ПРОСТОРІ

ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО ВИБУХУ

Великий Вибух — це, за сучасними уявленнями, стан Всесвіту в минулому (бл. 13 млрд років тому), коли його середня густина у багато разів перевищувала сучасну. Через розширення Всесвіту його середня густина з часом зменшується. Відповідно при заглибленні в минуле густина зростає — аж до моменту, коли класичні уявлення про простір і час втрачають силу. Цей момент можна прийняти за початок відліку часу. Періодом Великого Вибуху умовно називають інтервал часу від 0 до декількох сотень секунд. На початку цього періоду речовина Всесвіту отримала колосальні відносні швидкості («вибухнула», звідси й назва). Свідченнями Великого Вибуху, які спостерігаються в наш час, є реліктове випромінювання, значення концентрацій водню, гелію й деяких інших легких елементів, розподіл неоднорідностей у Всесвіті (наприклад, галактик).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.