ГЕОГРАФІЯ
БІОСФЕРА

БІОГЕОЦЕНОЗ

Біогеоценоз — однорідна екологічна система, що склалася під час еволюції, обмежена у просторі, яка здатна підтримувати себе протягом тривалого часу і у якій функціонально взаємопов'язані живі організми і навколишнє абіотичне середовище. Біогеоценоз характеризується від­носно самостійним обміном речовин і особливим типом використання потоку сонячної енергії. Біогеоценозами є: луки, ліси, поля, водоймища тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.