ГЕОГРАФІЯ
БІОСФЕРА

БІОМАСА

Біомаса — загальна маса особин одного виду, групи видів або угрупо­вання загалом (рослин, мікроорганізмів і тварин) на одиницю поверхні або об'єму місцезнаходження; найчастіше її виражають в масі сирої або сухої речовини (г/м2, кг/га, г/м3 тощо). Біомаса рослин називається фітомасою, біомаса тварин — зоомасою. Загальна біомаса живих організ­мів біосфери, за різними оцінками, становить від 1,81012 т до 2,4•1012 т сухої речовини.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.