ГЕОГРАФІЯ
БІОСФЕРА

ФІТОГЕОГРАФІЯ

Фітогеографія — наука про географічне поширення рослин. Еко­логічна фітогеографія, або географія рослинних угруповань, звана також геоботанікою, вивчає зв'язок різних форм рослинного покриву з умовами середовища, в якому вони розвиваються. Географія рос­лин, або флористична фітогеографія, що вивчає закономірності роз­міщення на планеті різних таксонів, утворює окрему область фітогеографії. Об'єкт геоботаніки — рослинні угруповання, або фітоценози, які можна також назвати типами рослинності. Деякі з них зустріча­ються практично всюди.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.