ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЧНА ОБОЛОНКА І ПРИРОДНІ КОМПЛЕКСИ

ПРИРОДНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Природне середовище — це мегаекзосфера постійних взаємодій і вза­ємопроникнення елементів і процесів чотирьох її складових екзосфер (приповерхових оболонок) — атмосфери, літосфери, гідросфери і біо­сфери — під впливом екзогенних (зокрема космічних) і ендогенних чин­ників і діяльності людини. Будь-яка з екзосфер має свої складові елеме­нти, структуру і особливості. Три з них — атмосфера, літосфера і гідро­сфера — є ареалом функціонування живої речовини — біоти як головно­го компонента четвертого складового навколишнього середовища — біо­сфери.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.