ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЧНА ОБОЛОНКА І ПРИРОДНІ КОМПЛЕКСИ

ФІЗИКО-ГЕОГРАФІЧНІ (ПРИРОДНІ) ЗОНИ

Фізико-географічні (природні) зони — великі частини географіч­них поясів, які закономірно змінюються від екватора до полюсів і від океанів у глиб континентів. Положення фізико-географічних зон ви­значається головним чином особливостями співвідношення тепла і вологи. Зони мають певну спільність грунтів, рослинності та інших компонентів природного середовища (наприклад, зони степів, зони саван). Виражені як на суходолі, так і в океані, де проявляються менш виразно. У межах фізико-географічної зони виділяються фізико-гео­графічні підзони.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.