ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЧНА ОБОЛОНКА І ПРИРОДНІ КОМПЛЕКСИ

ЕКОЛОГІЯ

Екологія (від грецьк. oikos — дім, житло, місцеперебування і logos слово, вчення) — наука про відносини живих організмів і угруповань, що ними утворюються, між собою і з навколишнім середовищем. Термін «екологія» запропонований у 1866 г. Е. Геккелем. Об'єктами екології мо­жуть бути популяції організмів, види, угруповання, екосистеми і біосфе­ра загалом. З середини XX ст. у зв'язку з наростанням впливу людини на природу екологія набула особливого значення як наукове підґрунтя ра­ціонального природокористування і охорони живих організмів, а сам те­рмін «екологія» — більш широкого значення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.