ГЕОГРАФІЯ
ЛЮДСТВО НА ЗЕМЛІ

ЛЮДСЬКІ РАСИ

Раса (франц., однина гасе) — велика група людей, що склалася істо­рично; підрозділ виду людина розумна (Homo sapiens), представленого сучасним людством. В основі поняття «раса» лежить біологічна, переду­сім фізична схожість людей і спільність території (ареалу), що населя­ється ними. Раса характеризується комплексом спадкових фізичних ознак, до яких відносяться колір шкіри, волосся, очі, обриси голови, зріст, пропорції тіла тощо. Але оскільки більшість цих ознак у людини здатна змінюватися, а між расами відбувалися і відбуваються змішення (метисація), конкретний індивід рідко володіє усім набором типових ра­сових ознак.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.