ГЕОГРАФІЯ
ЛЮДСТВО НА ЗЕМЛІ

ПОХОДЖЕННЯ ЛЮДСЬКИХ РАС

Раси з'явилися порівняно недавно. Згідно з теорією, заснованою на даних молекулярної біології, розділення на два великих расових стовбури — негроїдний і європеоїдно-монголоїдний — сталося швид­ше за все бл. і 00 тис. років тому, а диференціація європеоїдів і монго­лоїдів — бл. 45—60 тис. років тому. Великі раси в основному формува­лися під впливом природних і соціально-економічних умов у ході вну­трішньовидової диференціації людини розумної, починаючи з епохи пізнього палеоліту і мезоліту, але головним чином — у неоліті. Європе­оїдний тип склався у неоліті, хоч окремі його риси простежуються у пізньому або навіть середньому палеоліті. Фактично відсутні достові­рні свідчення присутності монголоїдів у Східній Азії у донеолітичну епоху, хоч у Північній Азії вони, можливо, вже проживали у пізньому палеоліті. В Америці предки індіанців не були монголоїдами. Австра­лія також заселялася ще «нейтральними» в расовому відношенні нео­антропами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.