ГЕОГРАФІЯ
ЛЮДСТВО НА ЗЕМЛІ

ЕТНОС

Етнос (від грецьк. ethnos — народ) — стійке соціальне угруповання людей, що склалося історично; представлене плем'ям, народністю, на­цією. Головною умовою виникнення етносу є спільність: 1) самосвідомо­сті — свідомості своєї єдності та відмінності від усіх інших подібних утво­рень, 2) території, 3) мови, 4) культури. Додатковими умовами можуть бути спільність релігії і близькість у расовому відношенні. Нерідко етнос складається з різномовних елементів. Для більш стійкого існування ет­носи прагнуть до створення своєї соціально-територіальної організації (держави, автономії).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.