ГЕОГРАФІЯ
ЛЮДСТВО НА ЗЕМЛІ

НАРОДНІСТЬ

Народність — тип етносу; мовна, територіальна, економічна і куль­турна спільність людей, що історично склалася; виникає з союзу пле­мен і передує утворенню нації. Виникнення народності пов'язане з розвитком продуктивних сил суспільства, розпадом первіснообщин­них відносин, заміною племінних, родинних зв'язків зв'язками тери­торіально-економічними. В Європі процес утворення народності за­вершився в основному в середні віки. Дрібні народності можуть по­ступово зливатися з більш великими і розвиненими народностями і націями.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.