ГЕОГРАФІЯ
ЛЮДСТВО НА ЗЕМЛІ

НАЦІЯ

Нація (від лат. natio — народ) — тип етносу; стійка спільність людей, що історично склалася; виникає на основі спільності мови, території, економічного життя, культури і характеру, розвитку національної само­свідомості. Виникнення націй історично пов'язане з розвитком вироб­ничих відносин, подоланням національної замкненості і роздробленості, з утворенням загальної системи господарства, зокрема загального рин­ку, створенням і поширенням спільної літературної мови, загальних еле­ментів культури і т. п. Нації головним чином виникають з народностей і зберігають їх назви.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.