ГЕОГРАФІЯ
ЛЮДСТВО НА ЗЕМЛІ

ЕТНОГРАФІЯ

Етнографія (від грецьк. ethnos — плем'я, народ і grapho — пишу), або етнологія — наука про етноси (народи), що вивчає їх походження і розсе­лення, побут і культуру. Становлення етнографії як науки у другій полови­ні XIX ст. пов'язане з еволюційною школою (Е. Тайлор, Л. Г. Морган), що виходила з ідей єдності культури людства. З кінця XIX ст. досліджує регі­ональні культури та їх взаємовплив (дифузіонізм, культурно-історична школа). Розвиток теоретичної етнографії в XX ст. пов'язаний з концепція­ми Л. Леві-Брюля, Б. Малиновського, А. Радкліф-Брауна, К. Леві-Строса.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.