ГЕОГРАФІЯ
ЛЮДСТВО НА ЗЕМЛІ

МІСТО

Місто — населений пункт, жителі якого, як правило, не зайняті в сільському господарстві. З часів виникнення міст (4—3 тис. років до н. е.) для них були характерні: адміністративна, торгова, виробнича, транспо­ртна, освітньо-культурна, військова та інші функції. З середини XX ст. у містах зросла роль невиробничої сфери. У національних законодавствах встановлюється критерій чисельності, за яким населений пункт може вважатися містом: від 250 людей у Данії до 30 тис. людей у Японії. У Росії населений пункт може бути віднесений до міста, якщо чисельність його населення не менше 12 тис. чоловік. Багато великих міст мають міста-супутники. У процесі урбанізації міста укрупнюються і зливаються з най­ближчими містами, утворюючи агломерації та мегаполіси.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.