ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

АЛЕУТСЬКІ ОСТРОВИ

Алеутські острови — група зі 110 островів на півночі Тихого океану (США, шт. Аляска). Острови простягаються на 1740 км. Площа 37,8 тис. км2. Населення 7,5 тис. людей. Висота гір до 2860 м. Бл. 25 діючих вулканів. Луги і гірська тундра. Рибальство (тріска, палтус, осе­ледець), полювання на моржів, тюленів. Головний населений пункт — Адак. Острови були відкриті у 1741 р. російськими мореплавцями В. Берингом і О. Чиріковим і отримали свою назву від алеутів — народності, що там проживає. До 1867 р. належали Росії (продані США разом з Аля­скою).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.