ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

ГАВАЙСЬКІ ОСТРОВИ

Гавайські острови (Сандвичеві о-ви) — архіпелаг у Тихому океані, 24 острови (Гаваї, Мауї, Молокаї, Оаху та інші) є вершинами підводного вулканічного хребта. Площа 16,7 тис. км2. Висотадо4205 м. Діючі вулка­ни — Мауна-Лоа і Кілауеа. Вологі тропічні ліси, савани. Зона відпочинку і туризму; кліматичні курорти. Ймовірно, уперше архіпелаг був відкри­тий іспанськими мореплавцями в XVI ст., але офіційним першовідкри­вачем Гаваїв вважається англієць Дж. Кук (він з'явився поблизу островів 18 січня 1778 р. — під час третього кругосвітнього плавання).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.