ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

КУРИЛЬСЬКІ ОСТРОВИ

Курильські острови — ланцюг вулканічних островів між п-вом Камча­тка і о. Хоккайдо (Японія); відділяють Охотське море від Тихого океану. Входять до складу Сахалінської області (Російська Федерація). Довжина бл. 1200 км. Площа бл. 15,6 тис. км2. Поділяються на Велике пасмо та Мале пасмо (гряда). Велика Курильська гряда ділиться на 3 групи: пів­денна (Кунашир, Ітуруп, Уруп тощо), середня (Симушир, Кетой, Ушишир та інші) і північна (Ловушки, Шиашкотан, Онекотан, Парамушир тощо). Велика частина островів гориста (висота 2339 м). Понад 30 діючих і 70 згаслих вулканів; гарячі мінеральні джерела. Висока сейсмічність. На південних островах — ліси; північні покриті тундровою рослинністю. Промисел риби (кета та інші) і морського звіра (нерпа, сивуч).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.