ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

САХАЛІН

Сахалін — острів біля східних берегів Азії, між Охотським і Японсь­ким морями. Від материка відділяється Татарською протокою. Площа 76,4 тис. км2. Довжина 948 км. Висота до 1609 м. На Сахаліні — Сахалін­ська рівнина. У горах переважає ялиново-ялицева тайга, на рівнинах — модринова тайга. З 1855 р. Сахалін — у спільному володінні Росії і Японії, з 1875 р. — тільки Росії. У 1905 р., після російсько-японської війни (1904— 1905), Південний Сахалін відійшов до Японії, в 1945 р., після Другої сві­тової війни (1939—1945) —до Російської Федерації.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.