ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

ТАЙВАНЬ

Тайвань – територія на південному сході Китаю, складається з о.Тайвань, архіпелагу Пенхуледао (Пескадорські острови), о-вів Цзимень, о-вів Мацзу (всі вони знаходяться у Тайваньській протоці), архіпелагів Сишацюньдао (Парацельські о-ви), Дуншацюньдао (о-ви Пратас), Наньшацюньдао (о-ви Спратлі) і Чжуньшацюньдао (усі вони знаходяться у Південно-Китайському морі). Територія 36 тис.км2. Острів Тайвань відділений від материка неширокою (142 км) протокою, велику частину території займають гори. Центральний гірський хребет перетинає острів з півночі на південь і в найвищій точці (г. Юйшань) досягає 3950 м над рівнем моря. Для землеробства придатні лише 30 % території. Клімат во­логий (у середньому 2580 мм опадів на рік), на півночі — субтропічний, на півдні — тропічний, що дозволяє знімати два-три урожаї на рік. Літом і восени бувають тайфуни. Середня температура січня 15°С, липня 28°С. Збереглися вологі тропічні ліси.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.