ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

ФІЛІППІНИ

Філіппінські острови — острови в західній частині Тихого океану. На Філіппінських островах знаходиться держава Філіппіни. Площа 300,7 тис. км2. Бл. 7100 островів, основні — Лусон, Мінданао, Самар, Негрос, Палаван, Панай, Міндоро, Лейте. Майже 90% жителів Філіп­пін населяють 11 найбільших островів архіпелагу. Переважають гори (ви­сота до 2954 м, вулкан Апо на о. Мінданао). Клімат тропічний і субеква­торіальний мусонний, температури на узбережжі 24—28°С. Опадів 1000— 4000 мм на рік. Тропічні ліси (46 % території), вище за 1200 м — чагарни­ки, луги. Численні національні парки (Майон-Волькано, Канлаон, Маунт-Апо), фауністичні резервати, лісові заповідники.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.