ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

ЗОНДСЬКІ ОСТРОВИ

Зондські острови — острови у складі Малайського архіпелагу. Площа понад 1,5 млн км2. Поділяються на Великі і Малі Зондські острови. Най­більші острови — Калімантан (734 тис. км2), Суматра (435 тис. км2), Суавесі (170 тис. км2), Ява (126,5 тис. км2). Рельєф переважно гірський, активний вулканізм. Понад 500 вулканів, з яких 177 діючих. Екваторіа­льні ліси, на півдні мусонні ліси і савани. Велика частина належить Ін­донезії. У лісах зустрічається 2500 родів рослинності, одних тільки пальм існує 300 видів. У гущавині первісних джунглів (римбу) можна побачити зграї папуг і стада мавп, зустріти тигра і пантеру, слона і носорога.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.