ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

НОВА ГВІНЕЯ

Нова Гвінея (Іріан) — острів на заході Тихого океану. Площа 829 тис. км2 (за величиною другий у світі після Гренландії), за іншим да­ними — 771,9 тис. км2. Західна частина — територія Індонезії, східна — територія держави Папуа — Нова Гвінея. Населення понад 3 млн людей. Висота до 5029 м; на півдні — велика низовина. Вологі тропічні ліси, високогірні луги, на півдні — савани. Тропічне землеробство. Видобуток нафти. Рибальство. Основні порти: Соронг (Індонезія), Порт-Морсбі, Маданг (Папуа — Нова Гвінея).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.