ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

ГАЛАПАГОС

Галапагос (Черепашачі о-ви, архіпелаг Колон) — 5 великих (Ісабела, Санта-Крус, Фернандіна, Крістобаль, Сальвадор), 14 середніх і безліч дрібних вулканічних островів у Тихому океані, у складі Еквадору. Площа 7,844 тис. км2. Населення 9,8 тис. людей (1990). Клімат тропічний паса­тний, сухий у прибережній смузі, середньорічна температура 22 °С. У грудні—червні йдуть дощі і стоїть волога жара, з липня до листопада дують пронизливі вітри і буває порівняно холодно. Вплив холодної Перу­анської течії (течія Гумбольдта) нейтралізується теплою течією Ніньо. Водяться гігантські черепахи і ящірки ігуани. Половина птахів, 86 % плазунів і 27 % морської прибережної фауни і 32 % рослин ендемічні. З 1934 р. на островах існує національний парк.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.