ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

ПОЛІНЕЗІЯ

Полінезія — одна з основних острівних груп в Океанії, у центральній частині Тихого океану. Простягнулась від Гавайських островів на півночі до Нової Зеландії (яку включають у Полінезію) на півдні. Площа (без Нової Зеландії) бл. 26 тис. км2. Основні групи островів: Гавайські, Туамоту, Самоа, Лайн (Центральні Полінезійські Споради), Товариства, Тон­га, Тувалу, Маркизькі, Хорн, Уолліс, Кука, Токелау. Острови вулканіч­ного або коралового походження. Висота до 4205 м (на Гавайських остро­вах). Поділяється на чотири кліматичні зони: субекваторіальну, тропічну, субтропічну і помірну. Вічнозелені тропічні ліси і савани. Тропічне земле­робство. Розвинуті рибальство і ловля перлів. Міжнародний туризм. Ос­новні порти: Гонолулу, Папеете, Апіа, Паго-Паго.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.