ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

МЕЛАНЕЗІЯ

Меланезія — одна з основних острівних груп в Океанії, в південно-західній частині Тихого океану. Головні острови і групи: Нова Гвінея, архіпелаг Бісмарка, Соломонові о-ви, Нові Гебріди, Нова Каледонія, Вануату, Санта-Крус, Тробріан, Фіджі. Площа бл. 965 тис. км2. Великі острови гористі (висота до 5029 м на Новій Гвінеї), вкриті вологими тро­пічними лісами. У центральній частині і на південних островах зустріча­ються мусонні ліси і савани. Тропічне землеробство.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.