ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

СХІДНО-КИТАЙСЬКЕ МОРЕ

Східно-Китайське море (Дунхай) — напівзамкнуте море Тихого океа­ну, між узбережжям Східної Азії (Китай) і островами Рюкю і Кюсю (Японія). Площа 836 тис. км2. Глибина в західній частині менша за 200 м, в східній — до 2719 м. Впадає р. Янцзи. Море розташоване в мусонній області субтропічної зони. Протягом року можливі тропічні циклони (тай­фуни). Основні течії представлені двома головними потоками: теплим — Куросіо і холодним — Жовтоморським. Розвинені рибальство (оселедець, сардина, скумбрія, тунець, горбиль, кефаль, камбала, вугор), лов кра­бів, видобуток водоростей. Видобуток солі з морської води.

Великі порти: Шанхай (Китай), Нагасакі (Японія).Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.