ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

ПІВДЕННО-КИТАЙСЬКЕ МОРЕ

Південно-Китайське море — море на заході Тихого океану, біля бере­гів Південно-Східної Азії, між півостровом Індокитай, островами Калі­мантан, Палаван, Лусон і Тайвань. Площа 3537 тис. км2. Глибина до 5560 м. Великий острів — Хайнань. Найбільш великі затоки — Бакбо (Тонкінська) і Сіамська. Впадають великі річки Сінцзян, Хонгха (Чер­вона) і Меконг. Нерідко трапляються підводні землетруси і вулканічні виверження. Море характеризується теплим і вологим мусонним кліма­том. Улітку і восени часті тайфуни (в середньому 10—11 тайфунів на рік). Розвинене рибальство (барабуля, горбиль, тунець, оселедець, сардини). У морі нараховується до 900 видів риб, промислових — бл. 20 видів.

Порти: Бангкок, Хошимін, Хайфон, Сянган, Гуанчжоу, Маніла.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.