ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

ТИХИЙ ОКЕАН. ОКЕАНІЯ

КОРАЛОВЕ МОРЕ

Коралове море — напівзамкнуте море Тихого океану біля берегів Ав­стралії, Нової Гвінеї, Нової Каледонії. Одне з найбільших (площа 4068 тис. км2) і найглибших (до 9174 м) у світі. Майже повністю знахо­диться в тропічній зоні Південної півкулі. У січні — березні внаслідок зближення тропічного і пасатного атмосферних фронтів над Кораловим морем часто утворюються тропічні циклони (тайфуни). Численні кора­лові рифи і острови.

Головні порти: Керне, Порт-Морсбі, Нумеа.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.