ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ В КОСМІЧНОМУ ПРОСТОРІ

МЕТЕОРИ

Метеори (від грецьк. meteora — атмосферні явища) — спалахи та інші явища у верхньому шарі атмосфери Землі, викликані вторгненням у неї з космічною швидкістю (12 км/с і більше) твердих часток або тіл з космосу (т. зв. метеорних тіл). Внаслідок взаємодії з атмосферою (абляції) метеорні тіла здебільшого повністю втрачають свою масу («згоряють»), при цьому з'являється світіння і відбувається іонізація атмосферних газів. Яскраві метеори називаються болідами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.