ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

МОРЕ УЕДДЕЛЛА

Море Уедделла — окраїнне море Атлантичного океану біля берегів Західної Антарктиди, на сході від Антарктичного півострова. Площа

2 910 тис. км2. Глибина до 6820 м. Море Уедделла, яке в основному розта­шоване південніше за Полярне коло, відрізняється суворим кліматом, переважно полярного типу. Найбільш бурхливим море буває в липні і серпні. Зимою воно повністю покрите льодом. Біля берегів шельфові льо­довики; багато айсбергів. Водяться кити, тюлені. Відкрито у 1823 р. анг­лійською експедицією Дж. Уедделла (1787—1834).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.