ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ФІНСЬКА ЗАТОКА

Фінська затока — затока в східній частині Балтійського моря, оми­ває береги Росії на сході, Естонії на півдні і Фінляндії на півночі. Довжи­на 390 км, ширина біля входу 70 км, глибина бл. 100 м біля входу в затоку і бл. 5 м — у східній частині (т. зв. Невська губа). Багато островів. Замер­зає з кінці листопада до кінця квітня. У Фінську затоку впадають річки: Нева, Луга, Нарва; Сайменським каналом сполучена з оз. Сайма. Осно­вні порти: Санкт-Петербург, Таллін, Гельсінкі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.