ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ІРЛАНДІЯ

Ірландія — острів у складі Британських о-вів. Площа 84 тис. км2. Вели­ку частину острова займає держава Ірландія, північний схід — територія Великобританії (Північна Ірландія). Великі міста — Дублін, Белфаст. Те­риторія переважно низовинна, на окраїнах окремі гірські масиви висотою до 1041 м (гори Керрі), на північному сході — плато Антрім. Клімат помір­ний, океанічний. Середні температури січня 5—8 °С, липня 14—16 °С. Опадів 700— 1500 мм (у горах місцями понад 2000 мм) на рік. Густа мережа річок і озер. Головна річка — Шаннон. Характерні постійно зеленіючі луги, вересові ділянки. Національні парки: Гленвя, Кілларі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.