ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ГОТЛАНД

Готланд— острів на Балтійському морі, найбільший у Швеції. Пло­ща 2960 км2. Населення 58 тис. людей (1993). Висота до 83 м. Поверхня являє собою плато з обривистими берегами, складена з вапняків і піско­виків, розвинений карст. Нерідко бувають густі тумани, а в осінньо-зимовий період штормові південно-західні вітри підіймають на морі хвилі висотою до 3 м. Хвойні і широколисті ліси, торфовища. Землеробство, вівчарство. Розробка вапняку. Головне місто — Вісбю.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.