ГЕОГРАФІЯ
ЗЕМЛЯ В КОСМІЧНОМУ ПРОСТОРІ

ЮРІЙ ГАГАРІН - ПЕРШИЙ КОСМОНАВТ ЗЕМЛІ

Юрій Олексійович Гагарін (1934— 1968) — російський космонавт. Льотчик- космонавт СРСР (1961), полковник, Герой Радянського Союзу (1961). !2 квітня 1961 р. уперше в історії людства здійснив політ у космос на космічному кораблі «Восток». Брав участь у навчанні і тренуванні екіпажів космонавтів. Загинув під час тренувального польоту на літаку. Ім'я Гагаріна носять навчальні заклади, вулиці та площі багатьох міст світу та інші географічні об'єкти. Ім'ям Гагаріна названо кратер на зворотній стороні Місяця.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.