ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ВЕЛИКІ ТА МАЛІ АНТИЛЬСЬКІ ОСТРОВИ

Антияьські острови — архіпелаг у Вест-Індії, ділиться на Великі Антильські о-ви (Куба, Гаїті, Ямайка, Пуерто-Ріко) і Малі Антильські о-ви (Віргінські, Навітряні, Підвітряні, Трінідад, Тобаго і Барбадос). Площа бл. 223 тис. км2. Населення бл. 30 млн людей. Висота до 3175 м. На остро­вах багато бухт. Але лише деякі з них захищені від вітрів і хвиль з океану. Клімат тропічний, пасатний. У грудні-лютому спостерігаються поодиночні північні шторми — «нортери», з липня по листопад проходять руйнів­ні тропічні циклони (урагани). Є діючі вулкани. Збереглися листопадні і вічнозелені тропічні ліси. На Антильських о-вах держави: Антигуа і Барбуда, Барбадос, Гаїті, Гренада, Домініка, Домініканська Республіка, Куба, Сент-Вінсенті Гренадіни, Сент-Люсія, Сент-Кітс і Невіс, Трінідад

і Тобаго, Ямайка, а також володіння США, Великобританії, Франції, Нідерландів, частина території Венесуели.






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.