ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

БЕРМУДИ

Бермудські острови (Бермуди) — невеликі острови (бл. 150) в Атлан­тичному океані, приблизно в 1000 км від берегів Північної Америки. Площа 53,35 км2. Населення 61,0 тис. людей (1990). Висота до 79 м. Сім найбільших островів пов'язані між собою мостами і шляхопроводами, утворюючи один великий острів — Бермуду. У другій половині літа про­ходять тропічні циклони, взимку шторми від південного заходу і північ­ного заходу, з океану приходять великі брижі. Хоч острови лежать за межами тропічних широт, тут ніколи не буває холодно. Як правило, на­віть узимку середня температура становить +17 °С. Причина помірного клімату — вплив теплої течії Гольфстрім. Річна кількість опадів 1270 мм. Адміністративний центр — Гамільтон (о. Бермуда). Острови були відкриті в XVI ст. іспанським мореплавцем X. Бермудесом, названі на його честь.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.