ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ГАЇТІ

Гаїті — острів у групі Великих Антильських о-вів у Вест-Індії. Пло­ща бл. 77 тис. км2. Населення 14,5 млн людей (1993). Висота до 3175 м (г. Дуарте). На Гаїті знаходяться держави Гаїті і Домініканська Республі­ка. Відкритий X. Колумбом у 1492 р. і названий ним Еспаньйола. Клімат тропічний, пасатний. Середньомісячні температури 22—28 °С. Опадів від 500 до 2000 мм на рік. Судноплавна р. Артібоніт. Гори висотою до 3175 м. Тропічні вічнозелені і листопадні ліси, савани. Мінеральні дже­рела. Національні парки Ла-Сігадель (у Республіці Гаїті), Армандо-Бермудес, Дель-Есте, Лос-Айтісес (у Домініканській Республіці).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.