ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ПУЕРТО-РІКО

Пуерто-Ріко — острів і залежна від США територія у Вест-Індії. Пло­ща 8,9 тис. км2. Населення 3,8 млн людей (2000), головним чином пуерторіканці. Адміністративний центр — Сан-Хуан. Із заходу на схід про­стягається хребет Кордильєра-Сентраль висотою до 1338 м, уздовж пів­нічного і південного берегів — низовини. Клімат тропічний, пасатний. Середньомісячні температури від 24 до 28 °С. Опадів від 800 до 2500 мм на рік. Вічнозелені і мішані ліси, на півдні і заході посухостійкі чагарни­ки і рідколісся. Резерват Лукільо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.