ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

АЗОРСЬКІ ОСТРОВИ

Азорські острови — острови в Атлантичному океані, розташовані на від­стані 2000 км на захід від Піренейського п-ова. Територія Португалії. Площа бл. 2,3 тис. км2. Населення 237 тис. людей (1991). 9 островів вулканічного походження і декілька рифів. Висота до 2351 м (о. Піку). Береги мало порі­зані, захищених бухт і природних гаваней немає. Клімат морський. Протя­гом усього року панують північно-східні пасати. Вічнозелені ліси і субтропі­чні культури. Адміністративний центр і порт — Понта-Делгада.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.