ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

МАДЕЙРА

Мадейра — група островів в Атлантичному океані, біля північно-захі­дних берегів Африки. Територія Португалії. Площа 797 км2. Найбільший серед них о. Мадейра. Населення 270 тис. чоловік (1986). Висота повер­хні досягає 1861 м. Клімат субтропічний, морський. Середньомісячні температури 16—23 °С. Опадів до 740 мм на рік при 80 дощових днях у році. Рослинність — субтропічна савана, в горах — лаврові ліси. Тропічне землеробство; виноградарство, виноробство (мадера), плантації бананів. Зимові кліматичні курорти і центри туризму — Фуншал, Камаша. Голо­вне місто і порт — Фуншал.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.