ГЕОГРАФІЯ
ГЕОГРАФІЯ МАТЕРИКІВ І ОКЕАНІВ
ОКЕАНИ

АТЛАНТИЧНИЙ ОКЕАН

ОСТРОВИ КАБО-ВЕРДЕ

Острови Кабо-Верде (острови Зеленого Мису) — архіпелаг і держава поблизу узбережжя Західної Африки. Площа 4 тис. км2. Населення 411 тис. людей (2000); мулати — 62 %, африканці (фульбе, баланте, манджа) — 35 %. Столиця — Прая. Острови вулканічного походження. Ре­льєф гористий (висота до 2829 м, вулкан Фогу). Зручних природних га­ваней мало. Клімат тропічний, пасатний. Середньомісячні температури 22—27 °С. Опадів 100—250 мм на рік. Рослинність небагата, в основному пустинного і напівпустинного типу. Тваринний світ збіднений. Численні птахи (морські чайки, фрегати та інші), плазуни, комахи. Прибережні води багаті рибою.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.